هر زمان که فناوری جدید با ارائه ویژگی ها و قابلیت های مشابه ارائه شود، اغلب می توان پیش بینی کرد که صنعت می توانند راه های جدیدی را برای بهره برداری از آن فناوری  پیدا کند. در اتوماسیون و کنترل حرکت (motion control)، این امر به ویژه به دلیل وجود مؤلفه هایی که یک سیستم کامل را تشکیل می دهند ، بیشتر نمود پیدا می کند. ممکن است در آینده با ورود موتورهای مجتمع جدید به صنعت با قابلیت Power over Ethernet) PoE) شاهد معرفی فناوری دیگری در صنعت باشیم. این موتورها تمام توان مورد نیاز خود را از اتصال معمولی اترنت تامین می کنند!
نتیجه؟ اندازه جمع و جور تر ، سیم کشی کمتر و تطبیق پذیری بیشتر.

توان و قابلیت اطمینان قابل اعتماد در ابعاد کوچکتر

بدون منبع انرژی معمولی ، منطقی خواهد بود که فرض کنید این موتورهای الکتریکی جدید ممکن است همانند مدل های مشابه استاندارد خود عمل نکنند. در حقیقت، این موتورهای همه کاره گشتاور عالی، سرعت شتاب بالاتر، راندمان بهتر، حرارت و سر و صدای کمتری نسبت به سیستم های سنتی استپر موتور و سروو موتور ارائه می کند. علاوه بر این، این موتورها از اتصال اترنت خود برای ارتباطات و انتقال داده استفاده می کنند و آنها را به خصوص برای طراحی کنترل حرکت کارآمد و مناسب می کنند.

پیشرفت درکاهش سایز

موتورهای PoE جدید با حفظ قدرت و کارایی لازم برای بسیاری از کاربرد ها، انعطاف پذیری زیادی را برای طراحان ارائه می دهد. این موتورها یک راه حل جامع کنترل حرکت (motion control) را با یک موتور، انکودر(Encoder)، درایو(Drive) و موشن کنترلر(Motion controller) در یک بسته موتور یکپارچه ترکیب می کنند که با حفظ تمام ویژگی ها و قابلیت ها در یک قطعه، فضای بیشتری آزاد می گردد. این قابلیت همچنین می تواند فرصت هایی را برای کاربردهایی که قبلاً از کنترل حرکت استفاده نمی کردند، فراهم کند. جالب است بدانید كه چگونه شركتها تصمیم می گیرند این موتورهای جدید همه کاره را در سیستمهایی که نیاز به کنترل حرکت کارآمد دارند، ادغام كنند. کاربری های بالقوه زیادی وجود دارند که می توانند از موتورهای PoE جدید بهره مند شوند.

منبع: سایت سروو