شرکت میتوبیشی الکتریک اتوماسیون (MITSUBISHI) در راستای اقدامات رو به رشد خود و به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در فناوری های اتوماسیون صنعتی، motion controller سری Q170MCPU-EIP  را عرضه نمود. این Motion Controller به کاربران این امکان را میدهد که سیستم کنترلی فعلی خود را در شرایط تعادلی بین کیفیت و عملکرد مناسب همانند سرو موتور های میتسوبیشی راه اندازی کنند.  motion controller سری Q17 0MCPU-EIP  برای استفاده درسیستم های کنترلی شخص ثالث که بصورت AOI یا Add-On-Instructions می باشند طراحی شده است.


 شرکت میتسوبیشی الکتریک همچنین یک کتابخانه AOI به همراه یک مجموعه دستورات Motion که در بهبود نرم افزار و ایجاد پروسه کنترلی کمک می کند را فراهم کرده است. این دستور عمل­ها به کاربران اجازه ارتقای سریع و آسان نرم افزار و پروژه را میدهد. این کارت از طریق Ethernet/IP قادر به کنترل سرو موتور های میتسوبیشی سری MR-J3  و MR-J4 می باشد.

motion controller جدید میتسوبیشی سری Q170MCPU

 
motion controller سری Q170MCPU-EIP همچنین به کمک محیط برنامه نویسی مخصوص خود به  کاربران امکان برنامه نویسی position control  و همچنین برنامه نویسی PLC را میدهد. همچنین به کمک این motion control میتوان به بهترین نحو از سرو موتور های میتسوبیشی سری MR-J3 و سری MR-J4 بهره برداری کرد.
این کارت Motion برای کاربری هایی که در ان نیاز به یک PLC و کنترل ماکزیمم  8 عدد سرو موتور می باشد یک گزینه مناسب و حرفه ای می باشد.

برخی از کاربرد های این Motion Controller به شرح زیر می باشد:

ماشین الات پرکن

دستگاه های بسته بندی

ربات های pick&place

سیستم های حمل و نقل مواد

خطوط مونتاژ